top of page

DESTEK AL

 • Kodgem Straight’in ömrü ne kadar ? Kodgem Straight’in garantisi ne kadar ?
  Cihazın 2 yıl boyunca garantisi bulunmaktadır. İçerisinde şarj edilebilir batarya barındırdığı için tekrar kullanımı uygundur.
 • Kodgem Straight, duruş bozukluğu yaşadığımız zamanlarda titreşim şeklinde mi uyarı vermektedir ?
  Kodgem Straight, duruşunuz bozulduğu zaman dik durmanız için küçük titreşimler aracılığı ile sizi uyarır. Dilediğiniz takdirde mobil uygulama üzerinden titreşim frekansını kişiselleştirmeniz mümkündür.
 • Kodgem Straight’i gece uykusu esnasında cihazı çıkarmamız gerekiyor mu ?
  Kodgem olarak Straight’i gece uykunuzda çıkarmanızı öneriyoruz. Ayrıca Straight’i kullanmadığınız durumlarda kutunun içerisinde bulunan yapıştırıcı koruma kartını kullanarak yapıştırıcının ömrünü uzatabilirsiniz.
 • Kodgem Straight’in şarj ömrü ne kadardır ?
  Kodgem Straight şarj konusunda 2 modu bulunmaktadır. Cihaz enerji modunda iken ortalama 11 saat kullanımı vardır. Cihaz düşük enerji modunda iken ortalama 22 saat kullanımı vardır. Mobil uygulamamız üzerinden istediğiniz modu seçebilirsiniz.
 • Kodgem Straight titreşimlerinin vücuda herhangi bir zararı var mıdır ?
  Kodgem Straight titreşimlerinin vücuda herhangi bir zararı yoktur. Ayrıca mobil uygulama üzerinden Straight titreşim frekanslarını kişiselleştirebilirsiniz.
 • Kodgem Straight'in Etkilerini Ne Zaman Görmeye Başlarsınız?
  Kodgem Straight'i kullanmaya başladığınız andan itibaren sizi dik duruş konusunda uyararak etkilerini görmeye başlarsınız. İlk haftalarda, özellikle sırtınızda kas ağrısı hissedebilirsiniz bu, kas gelişimi sürecinin bir parçasıdır ve oldukça normaldir, çünkü Kodgem Straight, kaslarınızın gelişimini destekler. Zamanla, bu kas ağrıları azalacak ve dik duruşunuzda belirgin bir iyileşme göreceksiniz. Kodgem Straight, yaşam boyu süren dik duruş alışkanlıkları oluşturmak için geliştirilmiş bir üründür. Sürekli kullanıldıkça faydalarını görmeye devam edebilirsiniz. Ancak, kullanmayı bıraktığınızda eski, kambur duruş alışkanlıklarınıza geri dönebilirsiniz. Bu nedenle, düzenli kullanımınızı sürdürmeniz ve hayat tarzınıza uygun ritüeller oluşturmanızı tavsiye ederiz.
 • Kodgem Straight gün içerisinde kaç saat kullanılmalıdır ?
  Kodgem Straight gün içerisinde ortalama 6-8 saat arası takılmak suretiyle, 21 gün düzenli kullanımda duruşunuzda ve sırt kaslarınızda %60’a yakın bir oranda gelişim göstermektedir. 21 gün sonrasında, kazanılan alışkanlığı kaybetmemek adına cihazın gün içerisinde kendi belirlediğiniz saat aralıklarında kullanımını tavsiye etmekteyiz.
 • Daha fazla yapıştırıcıya ihtiyaç olması halinde gerekli yapıştırıcıyı nasıl temin edebilirim?
  Web sitemizin "yapışkan satın al" bölümünden dilediğiniz kadar yapıştırıcı temin edebilirsiniz.
 • Kodgem Straight kutusunun içerisinde içinde kaç adet yapıştırıcı mevcuttur ? Bir adet yapıştırıcının kullanım süresi ne kadardır?
  Straight kutu içerisinde 11 adet yapıştırıcı bulunmaktadır. Her bir yapıştırıcının kullanım süresi 3-10 gün arasında değişkenlik göstermektedir.
 • Straight’in yaydığı titreşim çevreden duyulabilir mi ? Straight titreşimini sadece kullanıcı mı hisseder ?
  Straight sizi uyarmak için yumuşak bir titreşim vermektedir. Titreşim frekansı sizin hissedebileceğiniz şekildedir. Fakat çok sessiz ortamlarda azda olsa titreşim sesi duyulmaktadır.
 • Straight cihazını sadece tek kişi mi kullanabiliyor yoksa birden fazla kişi tanımlayabiliyor muyuz ?
  Kodgem Straight; StraightApp uygulaması üzerinden farklı hesaplar açarak çoklu kullanım sağlamaktadır.
 • Eğilerek bir iş yapamam gerektiğinde cihaz beni rahatsız eder mi?
  Straight cihazınıda kısa süreli eğilerek iş yapmanız durumlarında sizi rahatsız etmeden takip edebilme özelliği mevcuttur. Bu özelliği kullanmak ise çok basit cihazınızın üzerindeki butona 1 kez tıklamanız durumunda cihazınız 5dk boyunca sizi sadece takip edecektir ve rahatsız etmeyecektir. 5dk sonra ise siz unutsanız dahi cihazınız kendisi otomatik olarak aktif olacaktır. 5dk süreyi dilerseniz mobil uyguma üzerinden 5-15-30 vb şeklinde değiştirebilirsiniz.
 • Cihazı telefonum yanımda olmadan kullanabilir miyim?
  Straight cihazınızı mobil uygulama bağımsız kullanabilirsiniz. Tüm cihaz ayarlarını ve gün içerisindeki duruş datalarınızı cihaz kendi hafızasında tutabilmektedir. Mobil uygulamaya bağlandığıda ise tüm dataları senkronize etmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

Teşekkürler Mesajınız Başarıyla Gönderildi

bottom of page